X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تجارت پر سود کودکان

ایسکانیوز: این روزها چین با موج تازه ای از کودک ربایی مواجه شده است؛ ربوده شدن روزانه 200 کودک نشان دهنده چیزی نیست جز پر سود بودن این تجارت کثیف!


با انتشار خبرهایی مبنی بر ربوده شدن بیش از 200 نوزاد چینی در هر روز، مقامات چینی به تکاپو افتاده اند تا با آغاز تدابیری جدی، علیه موج تازه آدم ربایی، اقدامات لازم را به انجام رسانند.


این عکس توسط یک دوربین مدار بسته گرفته شده است؛ رباینده با دادن مقداری خوراکی و عروسک، پسر بچه را به دنبال خود می کشد.


براساس این گزارش، کودک ربایی در چین، این روزها تبدیل به تجارتی بسیار پر سود شده، طوری که مشتریان این کالا(!) حاضرند برای خرید آن مبالغ بسیار زیادی را بپردازند.
براساس این گزارش، مبلغ پرداختی برای خرید یک کودک دختر 1200 و برای یک کودک پسر مبلغ 5 هزار دلار است؛
ناگفته نماند این مبلغ، میانگین حقوق سالانه یک چینی است که در مناطق شهری زندگی می کند.
در همین رابطه یک شهروند چینی به خبرنگار الجزیره گفت:" پیش از این شنیده بودم که مثلا یک کیف پول یا یک تلفن موبایل دزدیده شده است، اما این روزها شنیده ام تنها در استانی که من زندگی می کنم، بیش از هزار کودک ربوده شده است، من خودم بیش از 20 تن از این کودکان را می شناسم چرا که در نزدیک محل زندگی ام زندگی می کردند. این واقعا حیرت آور است."
این پدر 35 ساله در ادامه گفت: حقیقت دردناک این است که زوج هایی که امکان بچه دار شدن ندارند، مشتریان اصلی چنین کودکانی بوده و دست به چنین تجارت کثیفی می زنند.
به گزارش ایسکانیوز، به دلیل جمعیت بسیار زیاد کشور چین، قوانین این کشور به زوج های چینی اجازه داشتن بیش از 2 فرزند را نمی دهد؛ همین امر باعث شده است آمار سقط جنین برای داشتن فرزند با جنسیت مورد علاقه نیز زیاد شود.

ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
http://www.ghasedaknews.ir/rss/News/?id=14