X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
انتشار تصاویر روسای فدراسیون تکواندو ایران و رژیم صهیونیستی
آیا کسی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این نوع برخورد را با اسرائیلی‏ها می‏پذیرد؟ آیا در مسابقات آسیایی تکواندو نبود که به میزبانی کیش شاهد کشف حجاب بودیم؟ اگر این اتفاق پیش از این می‏افتاد، آیا گروهی کفن بر تن نمی‏کردند و چرا اکنون چنین نکرده‏اند؟ شاید فتوای دانشمند و مرجع تقلید فکور و عالیقدر اسلام را مشاهده ننموده‏اند.
اجلاس فدراسیون جهانی در حالی اوایل آذرماه به میزبانی مصر برگزار شد که شاهد اتفاقات خاصی در این نشست بودیم که برجسته ترین آنها انتشار تصاویر رئیس فدراسیون تکواندو ایران با برخی مسئولان فدراسیون‏ها تکواندو جهان از جمله رئیس فدراسیون تکواندو رژیم جنایتکار و اشغالگر اسرائیل، آن هم بر روی سایت فدراسیون تکواندو این رژیم بود که اتفاقات پس از آن منجر به ایجاد تشکیک در خصوص وجود و یا عدم وجود برخی روابط شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی “تابناک”؛ همزمان با مسابقات قهرمانی جهان پومسه که به میزبانی مصر برگزار شد، اجلاس فدراسیون جهانی تکواندو نیز در سرزمین اهرام ثلاثه انجام شد که این اجلاس حواشی خاص خود را داشت. در این نشست رئیس فدراسیون تکواندو اسرائیل به عنوان یکی از سران این رژیم نامشروع نیز حضور داشت که برحسب اتفاق رئیس فدراسیون تکواندو ایران هم در این اجلاس به عنوان عضو هیات اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو شرکت کرد اما این تمام ماجرا نبود.

با پایان این مسابقات هیچ اشاره ای به حضور ایران در اجلاسی که نماینده اسرائیل نیز با فاصله کم از رئیس فدراسیون تکواندو ایران حضور داشت نشد و تنها خبری کوتاه در این زمینه اعلام گردید اما پس از مدتی که تصاویر حضور پولادگر در این اجلاس منتشر گردید، واقعیت‏های بیشتری مشخص شد و آن هم انتشار عکسی است که علی الظاهر مقابل هتل میزبان ایشان در مصر به حالت یادگاری گرفته شده و در آن علاوه بر چند رئیس فدراسیون، رئیس فدراسیون تکواندو ایران و اسرائیل نیز حضور دارند.

در تصویر فوق رئیس فدراسیون تکواندو ایران در سمت راست و رئیس فدراسیون اسرائیل در سمت چپ مشاهده می‏شود که با مقایسه با تصویر ذیل مشخص است، تصویر فوق الاشاره از سایت فدراسیون تکواندو اسرائیل حذف شده است.

تابناک با مراجعه به این سایت علاوه براین تصاویر به تصاویر نشست‏های دیگری که هر دو رئیس فدراسیون ایران و اسرائیل در آنها حضور دارند، برخورد که در نوع خود قابل تامل بود. این رسانه ابتداً از انتشار این تصاویر خودداری کرد و تنها به برخی اشخاص این موضوع انتقال داد که باعث شد در مدتی کوتاه بسیاری از اهالی ورزش در جریان این موضوع قرار گیرند و اینچنین بود که به یک باره -به جز یک تصویر-  تصاویر رئیس فدراسیون تکواندو ایران که در سایت فدراسیون تکواندو اسرائیل موجود بود، حذف شد تا تابناک پیگیر این ماجرای مشکوک شود.

آیا این حق رسانه نیست که بپرسد چرا رئیس فدراسیون تکواندو ایران عکس های دسته جمعی با رئیس فدراسیون تکواندو اسرائیل و دیگران مقابل هتل و در جلسات خصوصی می‏‏گیرد و چگونه این تصاویر به یک باره از سایت فدراسیون تکواندو اسرائیل حذف می‏شود؟! آیا کسی از ایران با اسرائیلی‏ها ارتباطی دارد یا به آنها از غیب الهام شده که این تصاویر برای رئیس فدراسیون ایران مسئله ساز خواهد شد و به این نتیجه رسیده‏اند به جهت اینکه برای پولادگر بد نشود، میان این همه تصویر، تصاویر ایشان را همان مقطع حذف کنند؟!

در تصویر فوق نیز رئیس فدراسیون تکواندو ایران و رئیس کمیته روابط بین المللی این فدراسیون در سمت راست نشسته و رئیس فدراسیون اسرائیل در سمت چپ مشاهده می‏شود که با مقایسه با تصویر ذیل مشخص است، تصویر فوق الاشاره از سایت فدراسیون تکواندو اسرائیل حذف شده است.

آیا اسرائیلی‏ها میان ایرانیان که دشمن خود می‏دانند، تفاوتی قائل هستند که ایمیل تبریک عظیم زاده رئیس کمیته روابط بین الملل فوتبال را در رسانه‏های کثیف شان آنچنان برجسته پوشش می‏دهند اما در قبال پولادگر نه تنها هیچ چیز را رسانه‏ای نمی‏کنند، بلکه تصاویر رئیس فدراسیون تکواندو ایران را نیز پس از انتشار شایعه در ایران از روی سایت فدراسیون شان حذف می‏کنند؟! این موضوع بیش از حد مشکوک به نظر نمی‏رسد و کاملاً طبیعی است که اسرائیلی چنین لطفی انجام دهند؟

البته لطف اسرائیلی تنها اوضاع را بدتر کرد، چرا که تابناک قبلاً تصاویر صفحات سایت فدراسیون اسرائیل را گرفته و نگه داشته بود تا ماجرا مشخص شود. در همین رابطه تصاویر وب سایت این فدراسیون مربوط به قبل و بعد از حذف عکس‏های پولادگر با رئیس فدراسیون تکواندو اسرائیل، چندی هفته پیش به درخواست حراست سازمان تربیت بدنی برای این اداره کل ارسال شد که تاکنون هیچ اقدامی که عینیت یافته باشد، از سوی این حوزه مشاهده نشد تا بالاخره در روزهای پایانی سال تابناک پرده از حقیقت بردارد و در کنفرانس خبری روز گذشته این تصاویر به رسانه‏های گروهی نشان داده شود.

این اتفاق باعث شد که پولادگر ضمن طفره رفتن از این اشتباهات و بیان پاسخ در قبال آن، تنها به توهین به این رسانه بپردازد و در آخر با عدم پوشش این وقایع تلخ توسط رسانه های گروهی حاضر، تابناک راساً به انتشار این تصاویر بپردازد. آیا باید در مملکتی که یکی از اصول آن به فرموده امام راحل محو اسرائیل از صحنه روزگار است، باید رئیس فدراسیون تکواندو اش در دفاعیات غیرقابل پذیرش از داور ایرانی که برای این رژیم سفاک قضاوت کرده بود بپردازد، از بیان علل عکس گرفتن با مسئولان اسرائیل طفره برود و معدودی از نمایندگان رسانه‏های حامی عنوان کنند که باید از رابطه با موضوع رژیم اشغالگر قدس سکوت کرد؟!

این تصویر و یک تصویر دیگر نیز در سایت موجود بود اما قبل و بعد این دو تصویر نیز به کلی حذف شده بود و زمان بودن این تصویر با بعد از آن قابل مقایسه نبود.

آیا اینکه یک داور، یا ورزشکار یا یک تیم ملی محروم شود، دلیلی برای به رسمیت شناختن نماینده رژیم اشغالگر قدس حتی در حد یک عکس یادگاری می‏شود و اصلاً آیا یک مقامی ایران ‏میتواند به خود این اجازه را بدهد که با مقامات این رژیم قاتل در یک قاب عکس بگیرد؟! آیا تابناک اشتباه می‏کند و یا در این دولت، برخی مدیران ورزشی چنین جسارتی را یافته‏اند و بدتر آن در قبال این رفتارها تنها عکس العمل، سکوت مسئولان ورزش کشور است که این مسئله را القاء می‏کند که لابد این کارها مشکلی ندارد؟ این چه اتفاقی افتاد که هیچ مقام مسئول ارشد کشور پاسخگوی آن نیست و در قبالش، حراست سازمان ورزش واکنشی نشان نداده است؟!

چرا در ورزش این اتفاقات تکرار می‏شود و چرا داوری که برای غاصبین قدس شریف قضاوت کرده، بدون کوچک ترین مشکلی و حتی بدون یک پوزش در رسانه‏های گروهی پر مخاطب، او فعالیتش را در مسئولیت رئیس کمیته داوران فدراسیون تکواندو ادامه می‏دهد و چرا فدراسیون تکواندو در قبال این مسئله سکوت کرده و بدتر از آن رئیس فدراسیون تکواندو ایران و یا فدراسیون حتی یک عذرخواهی ساده یا ابزار تاسف در این باره نکردند؟!

چرا سازمان تربیت بدنی در این ارتباط سکوت اختیار کرده و هیچ برخوردی با هیچ کس انجام نمی‏دهد؟ آیا این نخستین بار است که سازمان تربیت بدنی به این مسائل ورود نمی‏کند؟ آیا جز این بود که در خصوص انداختن مدال به گردن ورزشکار مجروح جنگی این رژیم متجاوز در پارالمپیک پکن، قضاوت داور ایرانی برای جودوکار اسرائیل در المپیک پکن، مصافحه ورزشکار ایران در همان المپیک با مربی اسرائیلی الاصل، ارسال ایمیل تبریک سال نو به رئیس یکی از کمیسیون‏های فدراسیون فوتبال رژیم صهیونیستی و همچنین قضاوت این داور تکواندو که همه مدعی هستند اشتباه شده و متوجه اسرائیلی بودن طرفشان نشده‏اند(!) سازمان ورزش موضع گیری رسمی نداشته است و چگونه است که این اشخاص در ورزش بدون مشکلی فعالیت جدی دارند اما آرش میراسماعیلی تنها قهرمان جودو ایران در جهان که در صحنه المپیک مقابل نماینده این رژیم خونخوار ظاهر نمی‏شود به کلی از ضحنه ورزش حذف شده است؟!

سکوت دستگاه ورزش و از آن مهم تر مسئولان ارشد فرهنگی و سیاسی اگر به نشانه رضا نیست که قطعاً نیست، چه تلقی می‏شود و چرا باید اشخاصی که با نمایندگان این رژیم حتی لحظه‏ای بوده‏اند در ورزش فعالیت داشته باشند؟ آیا کسی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این نوع برخورد با اسرائیلی‏ها را می‏پذیرد؟ آیا در مسابقات آسیایی تکواندو نبود که به میزبانی کیش شاهد کشف حجاب بودیم؟ اگر این اتفاق پیش از این می‏افتاد، آیا گروهی کفن بر تن نمی‏کردند و چرا اکنون چنین نکرده‏اند؟ شاید فتوای دانشمند و مرجع تقلید فکور و عالیقدر اسلام را مشاهده ننموده‏اند.

در خصوص این مسابقات همان ایام از حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی به شکل کتوب پرسیده شد که “با توجه به موضوع کشف حجاب در مسابقات تکواندو در جزیره کیش که متولی آن رئیس و دبیر فدراسیون تکواندو بوده‏اند، نظر حضرتعالی در خصوص ادامه همکاری و نوع برخورد با این مدیران چیست؟ (خبر در سایت تابناک موجود است)” و ایشان در ذیل نامه مرقوم فرموده‏اند: “در صورتی که ثابت شود مدیران چنین کاری را انجام داده‏اند قطعاً باید از کار خود برکنار و مجازات شوند.”

آیا تصاویر تابناک و گواه خبرنگاران حاضر در این مسابقات مبنی بر وقوع این اتفاق کافی نبود که برخوردی صورت پذیرد و اگر مسئولان فدراسیون تکواندو ایران به شکلی غیرقابل باور، مسئول برگزاری این مسابقات نبوده‏اند، چرا در قبال پرسش خبرنگار تابناک، مسئولان برگزاری این مسابقات را اعلام نکرده‏اند تا آنها برکنار و مجازات شوند؟! اگر مسئول این مسابقات مدیران فدراسیون تکواندو بوده‏اند، چرا رئیس فدراسیون تکواندو امروز استعفای خود را تقدیم رئیس سازمان ورزش نمی‏کند تا فتوای مراجع عالیقدر جهان تشیع اجرا شده باشد و در صورت استنکاف، چرا علی سعیدلو معاون ورزشی احمدی نژاد دست به برکناری چنین رئیسی نزده است؟ آیا این به معنای تایید و یا بلااشکال بودن چنین رفتارهایی در خصوص اسرائیل و کشف حجاب نیست؟!

مردم مومن و معتقد کشورمان قطعاً تاب و تحمل زیر سوال رفتن آرمان‏های امام و اقداماتی که منجر به لوث شدن چنین حرمت شکنی‏هایی می‏شود را ندارند و قطعاً در صورت عدم پیگیری مسئولین و بی تفاوتی در خصوص این مسئله واکنش جدی نشان خواهند داد. آیا علی سعیدلو با برخوردی قاطع در این موضوع که متفاوت با سلفش باشد، شیرینی و هدیه عید نوروز را به مردم شهیدپرور و انقلابی کشورمان خواهد داد یا تلخ کامی سکوت وی و همکارانش در قبال این اتفاق نصیب مردم خواهد شد.

ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
http://www.ghasedaknews.ir/rss/News/?id=14